Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Rezolúcia SUR 012: Rada Ministrov ZSSR. Štátny Výbor pre Výnimočný Stav. Štátny vojensko – politický orgán Mimoriadnej Schôdze s rozšírenými právomocami

Vychádzajúc z úplnej kriminalizácie fiatného Finančného Systému:

Všetky druhy aktív a akýkoľvek majetok, patriaci Medzinárodnej zločineckej, teroristickej, separatistickej a extrémistickej organizácii – “Centrálna Banka Ruskej Federácie“ (Banka Ruska, CB RF, Centrobanka RF)

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

je predmetom okamžitej konfiškácie a zaevidovania do súvahy Suverénnej Medzinárodnej Pokladnice M1, s nasledovným prerozdelením a použitím na účely realizácie Programov a Projektov Rozvoja Veľkej Krajiny Suveréna – Zväzu Sovietskych Socialistických Republík. 

  • Celosvetový Kód Systému Zlatého Štandardu: RAM0M1(XAU) (Skrátene Kód Systému Zlatého Štandardu RAM1)
  • Svetlý Svetový Finančný Systém je založený na Nebeských princípoch a Zlatom Štandarde, konkrétne na Sakrálnom Duchovnom Zlate Pokladu RA M0, M1 (XAU)) Štátnej Banky ZSSR v celom Svetovom Priestore.
  • Zlatý Sovietsky Rubeľ (GSR), kde 3000 (tri tisíc) Bankoviek Banky Ruska (Ruský Rubeľ) s kódom : M1(XAU)BBR (skrátene BBR) = (rovná sa) 1 (Jednému) Zlatému Sovietskemu Rubľu s kódom: М0М1(XAU) GSR (skrátene GSR).
  • V súvislosti s prechodom na Zlatý Sovietsky Rubeľ s kódom: М0М1(XAU) GSR (koeficient ktorého vo vzťahu k BBR (Bankovka Banky Ruska) je 1:3000), od 28. septembra 2023 zafixovať a zakázať umelé zvýšenie cien životne dôležitých potravinových výrobkov, zdrojov na udržanie života, liekov, palív a mazív, a zemného plynu.
  • Zaviesť prísny zákaz na export Zlatého Sovietskeho Rubľa mimo Štátne hranice ZSSR.

Rezolúcia SUR 012 v SK a RUS tu:

Rezolucia-SVVS-012_SK_RU

Slovanské Noviny a Zlatá eRA

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d