Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Stanovuje sa plný zákaz na ich právnu, finančnú a akúkoľvek činnosť

Na základe hrubého porušenia Rezolúcie Medzinárodnej Pokladne M1 č. 011 z 22 januára r. 2022 povinnom plnení Kónu Tvorenia,

Jeho Veličenstvo Alexander Nikolajevič Paramonov nariaďuje:

Na večné časy, uznať zločincami, zbaviť právnej subjektivity a odobrať Všetky práva na vlastnenie, zúčtovanie, riadenie, uchovávanie a spravovanie akýchkoľvek finančných, cenných, majetkových a pozemkových aktív vo Svetovom Priestore a vo Svetovom finančnom Systéme, rodiny (klany) všeobecne známych bankárov a finančníkov Rotschildovcov – (Pindar, Bayer alebo Bauer) spolu s klanmi, Bruce, Cavendish (Kenedy), De Medici, Hannover, Habsburg, Krupp, Plantagenet, Rockefeller, Romanovovcov, Saint-Clair, Varburg (del Blanco), Windsor (Saxe-Coburg-Gothe) a ďalších rodín organizovaného spoločenstva illuminátov, všetkých výborov 300 a k nim pridružených právnych subjektov, ich spolupracovníkov, nasledovníkov a vykonávateľov. 

Stanovuje sa plný zákaz na ich právnu, finančnú a akúkoľvek činnosť.  

Od chvíle podpísania tohto Nariadenia, je celý Svetový finančný a Bankový Systém zbavený práva zúčtovania, kontroly, vykonávania transférov (prevodov), transakcií, akéhokoľvek spravovania finančných, cenných a majetkových aktív, akýchkoľvek platobných prostriedkov.

Akékoľvek pokusy ignorovať plnenie tohto Nariadenia sú zločinom a nevyhnutne povedú k spravodlivej odplate, ako v sakrálnom, tak aj právnom priestore.

REZOLÚCIA Č 19:

Rezolucia-019_SK_REZOLUCIA

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: