Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Pamätáte sa na prezidenta Nixona? Ostal po ňom prechod Ameriky na nezabezpečený dolár. Takpovediac sa začali v obehu objavovať nie len peniaze M1, ale aj peniaze M2, M3, M4. To znamená peniaze, ktoré nemajú krytie. Peniaze, ktoré mali plniť len akúsi lokálnu funkciu. Žiaľ, finančný systém bol už dlho zaplavený podvodníkmi – manažérmi v podobe Rothschildovcov, Morganovcov, Rockefellerovcov, Baruchovcov, Openheimerovcov a ďalších. Oni nemajú pravidlá. Oni majú len jeden jediný stimul, a tým je nadvláda nad zemou – nahromadenie kapitálu a použitie týchto kapitálov ako veľkej obrovskej pumpy na zhromažďovanie všetkého do svojho vlastníctva, ​​zbedačenie národov, zaberanie územia, zdrojov  atď… To znamená na expanziu ich korporácií, ktoré nepoužívajú pravidlá. Výsledkom toho bol aj tento kolaps, ku ktorému sa blížime. 


Táto kríza je vlastne systémová. A koronavírus v nej hrá významnú úlohu, povedal by som ako kapsule v nábojnici. To znamená, že keď kapsula exploduje, náboj začne detonovať a pohybuje sa ďalej…

Ja vám poviem akú majú a prečo majú takú úlohu. Nebudem teraz brať sakrálnu stránku, aj keď v skutočnosti tajomstvá spočívajú v posvätnej časti. Teraz to poviem tak, aby to bolo jasné človeku, nášmu čitateľovi, aby bolo preňho jasné a zrozumiteľné. Už som povedal, že títo manažéri, ktorí boli menovaní za manažérov – to chcem zdôrazniť – za manažérov, nie za pánov v globálnom finančnom systéme, oni nemajú žiadne pravidlá, pretože pravidlá neustále a sústavne beztrestne porušujú. A prirodzene sa dopúšťali mnohých zločinov.

Finančný systém má veľmi hlboké korene. Vždy sa obchodovalo, pamätáte sa, v rôznych časoch. Existovali rôzne mince. Zlaté, strieborné. Existovali rôzni kupci, karavány. Tieto spojenia boli nadväzované už dávno. Avšak kupec vždy, hlavne na Rusi, Rus bola vždy centrom sveta, obchodník disponoval veľmi serióznymi vlastnosťami, cnosťami, disponoval svojim slovom. Ak porušil svoje slovo, tak tento obchodník už fakticky skončil…, jeho povesť okamžite klesla, a všetci s ním už prestali obchodovať. Porušenie slova preto pre obchodníka znamenalo, ako keby prakticky spáchal samovraždu vo svojom remesle. Takto na pravde a cti sa budovalo obchodovanie. A existovali tiež gangstri, ktorí klamali, lúpili…

Svet sa neskôr začal akosi globalizovať, začal sa k tomu približovať. Vo svete sa začal vytvárať globálny platobný systém, ktorý akoby umožňoval uľahčiť vzťahy medzi rôznymi národmi na zemi a uskutočňovať obchodovanie správne. A takto by sa svet urýchlil vo svojom vývoji a začal by rýchlejšie evolucionalizovať. Nápady to boli naozaj dobré. Svetový finančný systém existuje už viac ako tisíc rokov. A bol založený na dôvere, dôvera sa volá Trust, čiže bol založený na Trustoch. Existuje 1000 ročný trust, 500 ročný trust, 300 ročný trust, 100 ročný trust atď… Každý trust je akási dohoda svetového spoločenstva, ku ktorému sa pripoja ďalší. Dohoda o tom, že zavedieme také a také pravidlá a podľa nich to budeme robiť. Takto sa vytvárali podmienky pre seriózne obchodné vzťahy, zúčtovacie vzťahy… No a keď sa svet začal zdokonaľovať, tak prišli počítače, IT systém, IT zariadenia, čo viedlo tak povediac k zrýchleniu, zníženiu personálnych nákladov. Umožnilo to zbaviť sa ľudského, nie vždy čistého faktora, ktorý tam vznikal zo špinavých rúk, z určitej nečestnosti. A takýmto spôsobom sa to všetko formovalo. Samozrejme, všetky tie Trusty v zásade zriadilo Rusko.

História globálneho finančného systému je hlboká. Jej úroveň je veľmi sakrálna. V skutočnosti nazývať Čas Minulosti civilizáciou, je nesprávne. Civilizácie nám tu priniesli. Naznačujem, aby to človek mohol skutočne pochopiť. V skutočnosti civilizácia funguje len na energii Jin. Je to nesprávna cesta. Je to cesta bez otvorenia, to znamená bez sebestačnosti. A ak civilizácia nie je sebestačná, tak musí žiť z niekoho iného, pravda ?! To je cesta parazitizmu.

My nie sme civilizácia. Slovania sú Kultúra Spolužitia. K tomu smerujeme…

His Majesty Alexander

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d