Slovanské Noviny

7. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

MUDr. Igor Bukovský sa v ostatných dvoch rokoch prezentoval, ako “protisystémový” lekár, jeho neprajníci sa ho snažili degradovať na akéhosi výživového poradcu. Je pravdou, že pred pandémiou bol “mediálnou hviezdou” práve vďaka svojim radám.

Rady Dr. Bukovského sa týkali hlavne stravovacích návykov a fungovania tráviacej sústavy. Potom však prišiel Covid 19 a pred Bukovským sa zavreli dvere mainstreamu. To, čo píše aktuálne, sa politikom a ich prisluhovačom tiež nebude páčiť.

Slovensko, ako obeť

“Zbohom v lepších časoch, Slovensko! Slovensko sa nateraz stalo obeťou bezcharakterných politikov, machiavelistických médií a dekadentnej zábavy. A hlavne je obeťou svojej vlastnej lenivosti, zbabelosti a ľahostajnosti ku skutočným hodnotám,” nešetrí náš národ Dr. Bukovský.

Tak nám treba?

“Máme to, čo sme im dovolili. Zdravie aj tak ostáva skutočnou trvalou hodnotou. Slovenské zdravotníctvo je však po desaťročiach drancovania v takom stave, že moje varovanie platí dnes ešte viac ako keď som začínal o tom hovoriť pred vyše 30 rokmi: „Urobte všetko pre to, aby ste sa nedostali do nemocnice!“,” pripomína Bukovský svoje varovanie, ktoré je žiaľ aktuálnejšie, ako kedykoľvek v minulosti.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: