Slovanské Noviny

21. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Bitka kozmických rozmerov medzi silami svetla a silami tmy je vo fináleZákulisní aktéri vychádzajú na svetlo.

Každý musí zaujať svoje miesto a vybrať si stranuPred nami je prebudenie ľudstva, Súdny deň a Divoký hon.

Kto je kto? Ako to dopadne? Prinášame prvú časť dokumetu odhaľujúceho istinnú realitu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Svetová vláda

Neexistuje jednotné centrum ako také. Udalosti vo svete sú výsledkom nekonečnej konfrontácie medzi viacsmernými silami, ktoré sledujú svoje vlastné záujmy. Existujú vplyvnejšie a menej vplyvné skupiny. Jasne je to možné vidieť na príklade Spojených štátov, svetového lídra s armádou po celom svete, ktoré udržiavajú nejaký poriadok. Tieto jednotky, podobne ako rôzne americké špeciálne služby, už v skutočnosti predstavujú súkromné ​​vojenské spoločnosti, ktoré zastupujú záujmy korporácií a často nemajú voči sebe žiadne záväzky. Každý hrá svoju vlastnú hru v závislosti od záujmov diaspór obývajúcich Spojené štáty.

Všeobecne platí, že umierajúci americký štát, ako súčet všetkých týchto síl, si zatiaľ dokáže udržať svoje vedenie za každú cenu, aj cez priame zničenie konkurentov pomocou riadeného chaosu, čo sa aj deje. Systém sa dôsledne mení smerom, ktorý potrebujú, vrátane toho finančného, ​​čo núti „partnerov“ konať striktne podľa pokynov. Riadenie je zároveň čoraz viac zachvacované nadnárodnými korporáciami, v rukách ktorých sú zdroje, technológie a vojenská sila. Takže prezidentská administratíva sa už zmenila čisto na PR oddelenie. Preto je naivné očakávať od stretnutia „lídrov krajín“ múdre rozhodnutia, pretože títo herci nemôžu nijako ovplyvniť dianie a dohodnú sa len na tom, ako prezentovať to, čo sa už stalo a o čom sa často sami dozvedajú zo správ. Samotná potreba vojny je pre Spojené štáty diktovaná zmenou ekonomickej štruktúry v ktorej, v súvislosti s neustálym poklesom efektivity peňazí ako nástroja moci, sa práve táto moc prenáša od ľudí, ktorí vlastnia tlačiarenské stroje ku korporáciám vlastniacim technológie.

To zase robí existenciu Spojených štátov vo forme štátu úplne zbytočnou, a tiež si to vyžaduje bojové pole pre stret týchto bojujúcich strán mimo Spojených štátov, toto pole je zvyšok sveta. Čiže, v Spojených štátoch sa mení systém vlády, ekonomická štruktúra, finančný systém a štruktúra elít, a tým sa mení aj celý svet. Tieto elity sú voči sebe dosť nepriateľské. Rastúca trieda korporátnych vlastníkov potrebuje priamy prístup k zdrojom a trhom, teritoriálne štáty ako Ruská federácia alebo samotné Spojené štáty v súčasnej podobe, s byrokratmi a starým spôsobom riadenia im v tom bránia. Musíme však pochopiť, že aj samotné Spojené štáty sa chcú zbaviť svojich démonov a vrátiť kontrolu Republike Spojených štátov Amerických, no na realizáciu tohto plánu nemajú tieňové elity inú možnosť, ako spojiť svoje úsilie so Silami Svetla , čo už aj suverénne začali robiť.

Čo sa Ruska týka, v osobe svojej „elity“ je chrbtovou kosťou slabnúcej triedy finančníkov,medzi zámery ktorých patrí aj  zvrhnutie kremľovcov a rozpútanie svetovej vojny s cieľom jednak udržať si dominanciu, ako aj ukradnúť bilióny dolárov vyvezených ruskými lídrami, čo pomôže oddialiť kolaps súčasného finančného systému. Výsledkom je, že západné elity, napriek svojim rozporom, vyniesli ortieľ nad súčastnou RF а otázny je len formát exekúcie. Vyzliecť kremľovcov donaha a ukážkovo im rozrezať brucho je pre jedných, aj pre druhých svätá vec, pretože slabí v tomto svete vždy boli, sú a budú bití: moc už stratili vytvorením systém predaja postov a neexistencie zodpovednosti. Je jasné, že v tejto situácii sú ruskí činitelia odsúdení na zánik – sú už na smetisku dejín, hoci niektorí z nich ešte stále majú ilúzie, že si za ďalšiu zradu ruského ľudu vyslúžia priepustku na Západ. Čo sa aj stane poslednou chybou ich života.

Kto skutočne rozhoduje, je vždy v tieni.

Na najvyššej úrovni sa však kontrola vo všeobecnosti vykonáva pomocou mágie. Existuje pomerne úzka uzavretá skupina, ktorá má starodávne vedomosti a zdroje sily, pomocou ktorých uplatňuje svoj vplyv. Jej základom sú klany nesmrteľných (Klan čarodejníc, Klan neviditeľného chrámu Isis, Vysoká rada Síria atď.), ktoré časom vytvorili základy magických rituálov, v posledných storočiach v rámci riadenia transformovaných na základe Zlatého Úsvitu,  a ktoré s podporou démonického sveta vytvorili mnoho systémov na realizáciu svojich plánov, takých ako Ilumináti, Opus Dei, Slobodomurárske lóže atď. Hlavne prostredníctvom výberu kádrov, ktoré potom musia prejsť kvôli úplnej závislosti sériou odporných rituálov spájajúcich človeka s nečistými silami, po ktorých títo „ako že ľudia„ už nemajú budúcnosť medzi obyčajnými ľuďmi.

Bábkari im dávajú strategické rozhodnutia vo forme rád a na základe toho, ako ich posadnutý plní, závisí jeho kariérny rast. Preto negatívny výber. Sami majú vedomé tisícročné skúsenosti a „duchovne“ boli do minulého roku spájaní so Sýriou. Vlani sa ich mocenské miesto presunulo bližšie k miestu, kde začali v staroveku, na Ararat, do Jerevanu – tu majú začiatok všetky tieto udalosti v Sýrii, aj vojna, aj koncerty, Babylonský zikkurat, nekropola na Červenom námestí a otvorenie Chrámu Isis (Izidov) v Jerevane sú toho jasným dôkazom. Pre nich neexistujú žiadne národnosti, náboženstvá a iné „predsudky“ – sú riadení iba jasným matematickým výpočtom. V tejto fáze je ich úlohou vo vzťahu k Rusku vytvoriť neustále rastúci prstenec nestability, ktorý plánujú po úteku prudko stlačiť paralelne s výbuchom samotnej Ruskej federácie.

Potom sa plánujú vrátiť do bezľudnej púšte. Napríklad: na Ukrajine sa už verbujú najcennejšie kádre pre teroristickú vojnu, ktoré na ulici nemožno rozoznať od Rusov. Britská SVS IG, ktorej cieľom je rozpútať nepokoje na Kaukaze, sa neustále zväčšuje, Európska únia je plná migrantov, ktorých tiež vyženú na východ, s cieľom utilizácie. Stredná Ázia sa mení na vriaci kotol a Čína čaká na zámienku, aby nás zbavila „územného sebectva“. Prekáža im len ruský národ v čase, keď je Rusko plné vnútorných rozporov a nemá takmer žiadne moderné bojaschopné ozbrojené sily. Nemáme spojencov. Okrem Najvyšších Svetelných Síl.

predchadzajúca časť:

V ďalšom článku sa dozviete:

  • Počiatky novej ideológie, svetlé ciele a potrebné technológie
  •  „Sily Svetla“
  • „Hra bohov“. Takto to Tvorcovia vymysleli pre rozvoj, a tým poskytli ľuďom slobodu voľby
  • „Koniec časov“, opísaný v mnohých proroctvách
  • Hromadenie sily na póloch a nevyhnutnú voľbu medzi Svetlom a Temnotou pre každého človeka
  • Tvorca RA „dal Zem na nabíjačku“ a častice sa násilne „lepia“ na póly
  • Víťazom budú Sily Svetla, keďže tam, kde je Temnota, je táto s príchodom Svetla premenená alebo zničená
  • Ľudstvo urobí obrovský evolučný skok

zlatá eRA a Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.