Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Bitka kozmických rozmerov medzi silami svetla a silami tmy je vo finále. Zákulisní aktéri vychádzajú na svetlo.

Každý musí zaujať svoje miesto a vybrať si stranu. Pred nami je prebudenie ľudstva, Súdny deň a Divoký hon.

Kto je kto? Ako to dopadne? Prinášame prvú časť dokumetu odhaľujúceho istinnú realitu.

Podstata konania predstaviteľov ruských úradov, ktoré sa javí ako „prefíkaný plán“.

Samozrejme, existuje plán. Akurát, že herci do tohto plánu nie sú zasvätení, pretože sú to iba slabomysеľní pešiaci na svetovej šachovnici, ktorí vidia len jedno pole dopredu. V skutočnosti sú títo „Vyvolení“ úplne pod kontrolou zákulisia a fungujú v presne definovaných rámcoch, pričom nemajú ani možnosť, ani schopnosť samostatne prijímať kľúčové rozhodnutia.

Teraz im dochádza, že ich ich páni pripravujúc sa na odchod z Ruska stavajú proti sebe, a tým ich cynicky odpisujú ako „obetných baránkov“ aby zahladili stopy. Celý „prefíkaný plán“ je len oddialením neodvratného konca zločineckého režimu. Čím je prieťah väčší, tým je tento režim zločineckejší. Aj keď, paradoxne, plynulé oslabenie je stále výhodnejšie ako prudký kolaps.

Treba priznať, kedysi to boli najlepší dôstojníci, ale samotný systém vzťahov založených na zrade v dôsledku strategického zlyhania ich núti hrať podľa pravidiel démonov, a za to budú musieť niesť plnú zodpovednosť. Toto je odplata za množstvo zrád národa ako celku, podmienok, vďaka ktorým si uvedomujeme dôvody duchovného pádu. Zmeniť sa nechcú a nemôžu, lebo by sa museli oprieť a spoľahnúť na pokrokových ľudí mimo systému s novými nápadmi na usporiadanie spoločnosti a novými technológiami. To však démoni nemôžu dovoliť, pretože sa takto Rusko stane svetovým lídrom – preto toto naťahovanie strún a neustále klamstvá. Blíži sa neodvratný výbuch, kde sa nevyhnutne dostanú do popredia ľudia s hotovými riešeniami, ale na to národ ako celok, podľa starej tradície, potrebuje kombináciu pečeného kohúta, raka na kopci a roľníka, čo sa prežehnáva.

Páni ruských démonov (besov)

Pánmi sú tie sily, ktoré uvádzajú „prefíkaný plán” do života označme ich napríklad so znamienkom mínus. Ich úlohou je pomocou globálnej svetovej vojny nastoliť „nový svetový poriadok“, v ktorom nie je žiadny ruský národ: Rusko, Ukrajinu, Bielorusko  pripravujú na rozčlenenie a začistenie. Za peniaze ruského národa ukradnuté privatizérmi verbujú týchto istých zločincov proti Rusom. Dôvody sú na prvý pohľad čisto ekonomické. Majú na to veľa pák a obrovský potenciál – tieto sily sú splnomocnené presmerovať nahromadenú nenávisť ľudí podľa vlastného uváženia. Rusko je predurčené stať sa miestom použitia ich sily, pretože Rusko sa po zmene režimu rýchlo stane svetovým lídrom a démoni, ktorí si uvedomia svoju nevyhnutnú porážku, budú chcieť nahlas zabuchnúť dvere, ale to sa nestane.

V ďalšom článku sa dozviete:

  • Svetová vláda.
  • V Spojených štátoch sa mení systém vlády.
  • Existujú vplyvnejšie a menej vplyvné skupiny.
  • Súkromné ​​vojenské spoločnosti, ktoré zastupujú záujmy korporácií.
  • Tieňové elity inú možnosť, ako spojiť svoje úsilie so Silami Svetla nemajú.
  • Ilumináti, Opus Dei, Slobodomurárske lóže.
  • Babylonský zikkurat, nekropola na Červenom námestí a otvorenie Chrámu Isis (Izidov) v Jerevane.

zlatá eRA a Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: